Tytani Lublin

Sponsorujemy jedyną drużynę futbolu amerykańskiego na lubelszczyźnie. Tytanów wspieramy finansowo, reklamowo, pomagamy w projektach graficznych i zbieramy leady.

Img

Drużyna piłkarska Industi to nie tylko cotygodniowe treningi

Drużyna piłkarska Industi to nie tylko cotygodniowe treningi. To udział w turniejach charytatywnych, walka, kontuzje i gra drużynowa. Wszystko to sprawia, że Industi Football Team to zgrana paczka nie tylko przed komputerami, ale również na boisku. Piłkarskich ekip IT jest wiele ale jedno jest pewne… Zwycięstwo w mistrzostwach IT 2020 jest nasze!!!

Img

Ekipa biegowa

Drużyna biegowa Industi to grupa osób szukających odskoczni od siedzenia za biurkiem w postaci występów na zawodach sztafetowych jak i indywidualnych. Nasze koszulki biegowe pojawiają się na terenie całego kraju i zajmują coraz lepsze pozycje. Bardzo dobry wynik drużyny na tegorocznym Business Run 2019 spowodował, że mamy motywację ciągle biegać szybciej, mocniej, dalej…

Img

Industi dla Lublina

Pomagamy lokalnej społeczności. Projektujemy branding charytatywnie dla organizacji non-profit w ramach akcji #industidlalublina.

Img

We see that you are using Internet Explorer, which is no longer officially supported. To ensure the best possible viewing experience of our website, we recommend to use the latest versions of the following browsers: